X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nilüfer Belediyesi’nden Ünlü Cadde’de Kar Temizliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nilüfer Belediyesi’nden Ünlü Cadde’de Kar Temizliği

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 11:18
NİLÜFER BELEDİYESİ ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ KARLA MÜCADELE EKİPLERİ, KAR YAĞIŞIYLA BİRLİKTE KAPANAN YOLLARIN AÇILMASI İÇİN 24 SAAT ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR.
Nilüfer Belediyesi’nden Ünlü Cadde’de Kar Temizliği

Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri, kar yağışıyla birlikte kapanan yolların açılması için 24 saat aralıksız çalışıyor.
Nilüfer’de bütün ara sokaklarının yanı sıra Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğundaki birçok anayolda da görev yapan karla mücadele ekipleri, kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde tuzlama yapıyor ve greyder ile yol açıyor. Ekipler, Nilüfer ilçesi sınırlarında olmasa da vatandaştan gelen talepleri cevapsız bırakmıyor. Osmangazi sınırları içindeki Ünlü Cadde esnafı da akşam saatlerinde yolun açılması için Nilüfer Belediyesi’nden yardım istedi. Yardım talebine hemen cevap veren ve yoğun kar yağışı sebebiyle hem araçların, hem de yayaların ulaşımda büyük sıkıntı yaşadığı Ünlü Cadde’ye giden Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri kar küreme ve tuzlama araçları ile yolu temizledi. Ekiplerin yaptığı çalışmayla Ünlü Cadde’deki ulaşım daha güvenli hale geldi.