X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Çağlayan, Seralardaki Kadınları Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Çağlayan, Seralardaki Kadınları Unutmadı

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ORHANGAZİ BELEDİYE BAŞKANI NEŞET ÇAĞLAYAN, AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI CEMRE YAVUZ VE BERABERİNDEKİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BİRLİKTE SERALARDA ÇALIŞAN KADINLARI ZİYARET ETTİ.
Başkan Çağlayan, Seralardaki Kadınları Unutmadı

Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Cemre Yavuz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seralarda çalışan kadınları ziyaret etti.
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, seralara yaptığı ziyarette emekçi kadınların günleri kutlayarak karanfil ve çeşitli hediyeler verildi. Çağlayan, kadınların istek ve problemlerini de dinleyerek not aldı. Eşi Zöhre Çağlayan ile birlikte BAL-GÖÇ’ün geleneksel olarak düzenlediği 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü programına katılan Çağlayan, “Artık her şey eskisi gibi değil, kadınımız siyaset konusunda artık eskisi gibi de değil. Aldıkları kararlarla her noktada yer alıyorlar. Yeterli mi? Değil. Ama kadınların yönetime gelmelerinde de önemli adımlar atıyoruz. Hanımlar lokali de önemsediğimiz bir kurum. En kısa sürede onu da oluşturacağız. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun” diye konuştu.