X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Edebali Kadınlar İçin Şarkı Söyledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Edebali Kadınlar İçin Şarkı Söyledi

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ VE EŞİ, DÜNYA KADINLARI İÇİN "YILDIRIM’DA 7’DEN 70’E KADIN KOROSU" İLE BİRLİKTE ŞARKI SÖYLEDİ.
Başkan Edebali Kadınlar İçin Şarkı Söyledi

Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve eşi, dünya kadınları için "Yıldırım’da 7’den 70’e Kadın Korosu" ile birlikte şarkı söyledi.
Yıldırım Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Dünya Kadınlar Günü Programı’ Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Programa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın eşleri ile birlikte katıldı. Belediye çalışanlarından fotoğrafçı Ahmet Çetin’in “Anadolu’nun Kadınları” sergisini Kaymakam Aydın’la birlikte açıp fotoğrafları yakından inceleyen Edebali, “Dünya Kadınlar Günü’nde Yıldırımlı kadınlara özel bir gün yaşatmak istedik. Türk kadını her zaman daha iyisine layıktır. Kadınlara önem veriyoruz. Onların sosyal ve kültürel yönden gelişmesi, toplumun da ileriye doğru bir adım atması anlamına geliyor. Belediyemiz bünyesinde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüzü kurduk. Müdürlük marifetiyle kadınlara özel projeler geliştiriyor, pozitif ayrımcılıkla onlara özel hizmetler üretiyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan İsmail Hakkı Edebali ile eşi Şükran Edebali,“Yıldırım’da 7’den 70’e Kadın Korosu” ile birlikte ‘Son Mektup’ şarkısını dünya kadınları için seslendirdi.