X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bulgaristan’dan Bursa’ya Destek Teşekkürü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bulgaristan’dan ’ya Destek Teşekkürü

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
KOŞUKAVAK BELEDİYE BAŞKANI SEBİHAN MEHMET, BURSA’NIN BALKANLARA DESTEĞİNDEN DOLAYI BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’YE TEŞEKKÜR ETTİ.
Bulgaristan’dan Bursa’ya Destek Teşekkürü

Koşukavak Belediye Başkanı Sebihan Mehmet, ’nın Balkanlara desteğinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Koşukavak Belediye Başkanı Sebihan Mehmet, Koşukavaklı işadamları ve meclis üyeleriyle Bursa Kent Müzesi’nde bir araya geldi. Bursa’nın dostluğunun Balkanlara moral verdiğini söyleyen Başkan Altepe, "Balkanlarda yaşayan vatandaşların mutluluğu bizleri de mutlu ediyor” diyerek her zaman Koşukavak’ın yanında olacaklarını belirtti.
Bulgaristan heyeti de Bursa’nın Balkanlara desteğinin farkında olduklarını söyleyerek, Altepe’ye Türkiye ile Balkanlar arasında kurduğu dostluk köprüsünden dolayı teşekkür etti.
Mehmet, çalışmalar hakkında bilgi verdiği Altepe’ye sınırları aşan hizmetlerinden dolayı Koşukavak’ın yarış atlarını simgeleyen bir heykel takdim etti. Altepe ise Mehmet’e, Çanakkale Zaferi’nin 100. yılı anısına hediyeler verdi.