X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gürsu Belediyesi Araç Takip Sistemi Devrede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gürsu Belediyesi Araç Takip Sistemi Devrede

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
GÜRSU BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YILDIZ’IN VİZYON PROJELERİ ARASINDA OLAN E-MOBİL BELEDİYECİLİK HİZMET KAPSAMINDA BELEDİYEYE AİT ARAÇLARIN TAKİBİ KONUSUNDA ÇALIŞMA TAMAMLANDI.
Gürsu Belediyesi Araç Takip Sistemi Devrede

Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın vizyon projeleri arasında olan e-mobil belediyecilik hizmet kapsamında belediyeye ait araçların takibi konusunda çalışma tamamlandı.
Gürsu Belediye, e-mobil belediyecilik hizmeti için bir adım daha attı. Konu ile ilgili açıklama yapan Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, “Halkımıza söz verdiğimiz doğrultuda yolumuza devam ediyoruz. E-mobil belediyecilik sistemini kurarak halkımızın birçok hizmeti belediyemize gelmeden online sistem üzerinden yapmalarını sağlamak, şeffaf belediyecilik ilkemiz gereği anlık olarak halkımıza hesap verebilmek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımız yaptığımız tüm harcamaları, gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetleri, belediyemize ait hangi aracın, hangi saatte nerede hizmet verdiğini anlık olarak görebilecekler” dedi.
E-mobil belediyecilik sisteminde önemli adımlar attıklarını belirten Yıldız, “Bu sistem ile aynı zamanda oto kontrolü de sağlamış olacağız” diye konuştu.