X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bursagaz Kitap Toplama Kampanyası Başlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

gaz Kitap Toplama Kampanyası Başlattı

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
BURSAGAZ, KÜTÜPHANELER HAFTASI’NDA KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATTI.
Bursagaz Kitap Toplama Kampanyası Başlattı

gaz, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla şirket bünyesinde kitap toplama kampanyası başlattı. Toplanan kitaplarla bu yıl yenilenecek köy okulunun kütüphanesi oluşturulacak.
Bursagaz, Kütüphaneler Haftası’nda kitap toplama kampanyası başlattı. Şirket bünyesinde bu yıl 3’üncüsü başlatılan kitap toplama kampanyası ile toplanan kitaplar Bursagaz EGD (Eğitim Gönüllüleri Derneği) vasıtasıyla bu yıl yenilenecek olan köy okulunun kütüphanesine bağışlanacak.
Kütüphaneler Haftası’nı kutlayan Bursagaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Dilek Kiper, “Kitaplar, insan düşünce ve sanatının, bilgi ve deneyimlerin nesilden nesile aktarılmasını sağlayan en önemli kaynaklardır. Herkesin her kitabı alması mümkün değildir. Hele hele pahalı ve eski kitaplara ulaşmak daha da güçtür. Bunu mümkün kılmak için de kütüphaneler kurulmuştur. Bulunduğumuz yerde mümkün olduğunca hem kütüphanelerden yararlanma yoluna gidelim, hem kütüphanelerin zenginleşmesi için gerekli bağış ve yardımı yapalım. Kütüphaneler Haftası dolayısıyla bir çalışmaya imza atıyoruz. Umarım topladığımız kitaplarla gencecik nesillerimize faydalı oluruz” diye konuştu.