X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Kurtulan’a 14 Eylül’den Teşekkür Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Kurtulan’a 14 Eylül’den Teşekkür Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI SADİ KURTULAN, 14 EYLÜL İLKOKULU İDARECİLERİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ ÜYELERİNİ AĞIRLADI.
Başkan Kurtulan’a 14 Eylül’den Teşekkür Ziyareti

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 14 Eylül İlkokulu idarecileri ve Okul Aile Birliği üyelerini ağırladı.
Okulların ihtiyaçlarını karşılamak için birçok çalışma yürüten belediye, son olarak 14 Eylül İlkokulu Ana Sınıfı’nın çatısını yeniledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, Mustafakemalpaşa’daki okullara her eğitim yılı içerisinde boya, badana, çevre düzenlemesi, istinat duvarı, asfalt ve parke taşı gibi birçok destek verdiklerini söyledi.
Kurtulan, “Eğitim kurumlarına hizmet etmek bizi mutlu ediyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi daha iyi eğitim ortamlarına kavuşturmak istiyoruz. Bunun için okulların fiziki anlamda daha kaliteli bir hale gelmesi için üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. İdarecilerin ve okul aile birliklerinin bu yönde atacakları her adıma destek vermeye, okullarımızın eksikliklerini gidermeye devam edeceğiz” dedi.
14 Eylül İlkokulu Müdürü Yaşar Gökbayraktar ise okula yaptığı hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’a teşekkür ederken, Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Olgunerde çiçek takdim etti.