X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Tekvandocular Kaymakam Amcalarını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Tekvandocular Kaymakam Amcalarını Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 00:58
BURSA TEKVANDO İL SPOR TEMSİLCİLİĞİ VE MUDANYA HALK EĞİTİM İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN BİRLİKTE TERTİPLEDİĞİ “HALK EĞİTİMLER ARASI 23 NİSAN TEKVANDO EGEMENLİK KUPASI“ SONRASI MİNİK SPORCULAR KAYMAKAM ORHAN ÇİFTÇİ’Yİ ZİYARET EDİP KUPLARINI TAKDİM ETTİ.
Minik Tekvandocular Kaymakam Amcalarını Ziyaret Etti

Tekvando İl Spor Temsilciliği ve Mudanya Halk Eğitim İlçe Müdürlüğü’nün birlikte tertiplediği “Halk Eğitimler Arası 23 Nisan Tekvando Egemenlik Kupası“ sonrası minik sporcular Kaymakam Orhan Çiftçi’yi ziyaret edip kuplarını takdim etti.
Tekvando antrenörü ve Mudanya Gençlik Spor Kulübü Başkanı Hasan Torun, "23 Nisan Halk Eğitimler Arası Tekvando Festivali" ne katılan minik sporcularla birlikte kazandıkları kupaları Mudanya Kaymakamı Çiftçi’ye takdim etti. Halk Eğitim Müdürü Remzi Ataman ve sporcu ailelerin hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler, Gökçeada’da yapılacak kamp için destek istedi. Mudanya Kaymakamı Çiftçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilerden çok çalışıp branşlarında Türkiye’yi uluslararası müsabakalarda temsil etmelerini istedi. Gökçeda kampı için elinden gelen desteği vereceğini söyledi.