X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gazilerden Çağlayan’a Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gazilerden Çağlayan’a Teşekkür

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 09:15
ORHANGAZİ BELEDİYESİ’NİN KATKILARI İLE GEÇEN HAFTA AİLELERİ İLE BİRLİKTE KIBRIS’A BİR GEZİ DÜZENLEYEN ORHANGAZİ MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ YÖNETİMİ, BELEDİYE BAŞKANI NEŞET ÇAĞLAYAN’I ZİYARET ETTİ.
Gazilerden Çağlayan’a Teşekkür

Orhangazi Belediyesi’nin katkıları ile geçen hafta aileleri ile birlikte Kıbrıs’a bir gezi düzenleyen Orhangazi Muharip Gaziler Derneği yönetimi, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’ı ziyaret etti.
Dernek Başkanı Halim Çokgüler, Kıbrıs’a daha önce birkaç kez gezi düzenlediklerini hatırlatarak, “Ailelerimizle birlikte ilk kez bir gezi gerçekleştirdik. Ailelerimiz ve bizler bu geziden son derece memnun kaldık. Hatıralarımızın olduğu topraklarda olmak bizleri son derece mutlu etti” dedi.
Çokgüler, Belediye Başkanı Neşet Çağlayan’a Gaziler Derneği’ne olan destekleri ve geziye sunduğu katkılardan dolayı da bir teşekkür plaketi takdim etti.
Belediye Başkanı Neşet Çağlayan ise, gazilerin her zaman yanında yer almaya çalıştıklarını belirterek, “Onlar bizler için son derece mühim. Dün olduğu gibi bundan sonra da gazilerimizin her zaman yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.