X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nilüfer Nikahevi’nde 5-5-5 Çılgınlığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nilüfer Nikahevi’nde 5-5-5 Çılgınlığı

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 21:56
BİR GÜNDE 30 ÇİFT EVLENİRKEN, İKİ ÇİFTİN NİKAHINI NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BOZBEY KIYDI.
Nilüfer Nikahevi’nde 5-5-5 Çılgınlığı

Gün, ay ve yılı 5 rakamından oluşan 5.5.2015 tarihinde evlenmek isteyen çiftler Nilüfer Nikahevi’ne akın etti. Bir günde 30 çift evlenirken, iki çiftin nikahını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey kıydı.
’da çok sayıda çift, nikah tarihlerini unutulmaz kılmak için gün, ay ve yılı 5 rakamından oluşan 5.5.2015 tarihini seçti. Bu çılgınlıktan nasibini alan Nilüfer Nikahevi’nde de bir günde 30’un üzerinde nikah kıyıldı. En yoğun günlerinden birini yaşayan Nilüfer Nikahevi’nde bu özel tarihte hayatlarını birleştiren Uğur Kocaman-Özge Turan ile Serap Budak-Anıl Aslan çiftinin nikahını Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey sürpriz yaparak kıydı. Nikahın şahitleri de Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile CHP Bursa İl Başkanı Zafer Yıldız oldu. Bu ilginç tarihte evlenen çiftler mutluluklarını Başkan Bozbey ve nikah şahitleri ile paylaştı.
Yılda 4 bin nikahın kıyıldığı Nilüfer Nikahevi’ne günde ortalama 40 çift başvuruda bulunuyor. Nilüfer Nikahevi’nde Bursa’nın bütün ilçelerinde oturanlar nikahlarını kıydırabiliyor.