X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bir Fotoğrafla Türkiye’nin Tanıdığı Engelli Milletvekili Adayı İnegöl’den Oy İstedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bir Fotoğrafla Türkiye’nin Tanıdığı Engelli Milletvekili Adayı İnegöl’den Oy İstedi

  • Giriş Tarihi: 8.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 23:00
  • Haberler
  • Bursa Haberleri
  • Bir Fotoğrafla Türkiye’nin Tanıdığı Engelli Milletvekili Adayı İnegöl’den Oy İstedi
İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ'I ZİYARET EDEN BENNUR KARABURUN, KAZADAN EVVEL İNEGÖL'DE BİR FABRİKA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİ.
Bir Fotoğrafla Türkiye’nin Tanıdığı Engelli Milletvekili Adayı İnegöl’den Oy İstedi

Tekerlekli sandalyesinde ıslanmaması için bir gencin üzerine şemsiye tutmasını gösteren fotoğrafla ülke gündemine gelen AK Parti milletvekili adayı Bennur Karaburun, İnegöl’de propaganda faaliyetlerinde bulundu.
İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret eden Bennur Karaburun, kazadan evvel İnegöl’de bir fabrika çalıştığını söyledi. Elim bir kaza sonucunda tekerlekli sandalyeye mahkum olan Karaburun, belediye merkez binasında engelliler için asansör olmayınca, Başkan Aktaş tarafından ek hizmet binasında ağırlandı. Başkan Aktaş, "Adaylığı açıklanınca kendisiyle görüşüp tebrik ettim. Ankara’ya doğru giderken mutlaka İnegöl’ü ziyaret etmesi gerektiğini söylemiştim. Ben kendisine başarılar, kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.
Bennur Karaburun ise, "Burada bulunmak benim için çok güzel. İnegöl benim için çok değerli. Kazadan önce buradaki sanayide çalışmıştım. Her gün gelip gidiyordum. Seçim çalışmalarında çok olumlu, çok pozitif tepkiler alıyorum. Bu beni daha da yüreklendiriyor. Daha da bir kamçılıyor. İnşallah çok güzel çalışmalara vesile olurum. Dua ediyorum ve sizlerin de dua etmesini istiyorum" şeklinde konuştu.