X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Usta Sanatçılar Aynı Sahnede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Usta Sanatçılar Aynı Sahnede

  • Giriş Tarihi: 30.5.2015 02:48 Güncelleme Tarihi: 30.5.2015 06:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BURSA KÜLTÜR SANAT VE TURİZM VAKFI (BKSTV) KOORDİNASYONUYLA GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘54. ULUSLARARASI BURSA FESTİVALİ’, BU KEZ ÖZEL BİR PROJE KONSERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI.
Usta Sanatçılar Aynı Sahnede

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) koordinasyonuyla gerçekleştirilen ‘54. Uluslararası Bursa Festivali’, bu kez özel bir proje konserine ev sahipliği yaptı.
Müziğin güçlü sesi Kıraç ile sevilen sanatçı Yonca Lodi, seslendirdikleri en güzel şarkılarla kulakların pasını sildi. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda görkemli bir konsere adını yazdıran usta sanatçılar, neşeli tavırlarıyla da gönüllere taht kurdu. Coşkulu konserde usta sanatçılara eşlik eden Bursalılar, iki saati aşan konser boyunca Kıraç ve Lodi’yi alkış yağmuruna tuttu. Gecenin finalinde aynı sahneyi paylaşan sanatçılar, birlikte söyledikleri şarkıların yanı sıra “Bursa’nın Ufak Tefek Taşları” adlı türküyü de seslendirerek, vatandaşları doyasıya eğlendirdi. Kıraç ve Lodi, Bursa’da sevenleriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, konserin mimarları Büyükşehir Belediyesi ve BKSTV’ye teşekkür etti.