X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER (Özel Haber) Sürücülerin Dikkatsizliği MOBESE Kameralarında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

(Özel Haber) Sürücülerin Dikkatsizliği MOBESE Kameralarında

  • Giriş Tarihi: 18.6.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 10:46
TÜRKİYE GENELİNDE MOBESE KAMERALARINA YANSIYAN KAZALARDA İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI. ERZİNCAN’DA SEYİR HALİNDE İLERLEYEN BİR OTOMOBİL, ÖNÜNDEKİ ARACI GEÇERKEN KAYGAN YOLDA DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDİNCE SPİN ATTI.
(Özel Haber) Sürücülerin Dikkatsizliği MOBESE Kameralarında

Türkiye genelinde meydana gelen kazalarda sürücülerin dikkatsizliği mobese kameralarına yansıdı.
Türkiye genelinde mobese kameralarına ilginç görüntüler yansıyor. Erzincan, ve Çorum’da meydana gelen kazaların görüntüleri, sürücülerin dikkatsizliğini gözler önüne serdi.
Erzincan’daki kazada, önündeki aracı sağından geçmek isteyen otomobil sürücüsü kontrolünü kaybetti. Islak yolda kayan otomobil orta refüje çıkarak durabildi. Çorum’daki kazada ise traktör ile kamyonet çarpıştı. Traktör ve meyve yüklü kamyonet devrilmekten son anda kurtuldu.
’DÖNÜLMEZ’ TABELASINA ALDIRMAYAN SÜRÜCÜ KAZA YAPTI
Bursa’daki kazada ’dönülmez’ tabelasının bulunduğu şeride dikkatsiz şekilde giren bir servis minibüsü ile otomobil çarpıştı. Görüntülerde, ’dönülmez’ tabelasının bulunduğu noktada bir sürücünün otomobiliyle dönmeye çalıştığı görüldü.
Çorum’daki kazada ise motosiklet sürücüsünün hatası gözler önüne serildi. Dikkatsiz şekilde karşıya geçmeye çalışan motosiklet sürücüsü, seyir halindeki otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü düşerek yaralandı. Otomobilde ise maddi hasar meydana geldi.
IŞIK İHLALİ YAPINCA KAZA KAÇINILMAZ OLDU
Bursa’daki diğer bir kazanın görüntüleri de sürücülerin ne kadar dikkatsiz araç kullandığını gösterdi. Orhaneli kavşağında kırmızı ışıkta geçen bir otomobil ile seyir halindeki bir araç çarpıştı.