X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bursaray’da Klimalı Yolculuk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ray’da Klimalı Yolculuk

  • Giriş Tarihi: 19.7.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
BURSARAY DOĞU ETABINDA FAALİYET GÖSTEREN HAFİF RAYLI SİSTEM ARAÇLARINDA YÜZDE 50’Sİ KLİMALANDIRILIRKE,BURULAŞ GENEL MÜDÜRÜ LEVENT FİDANSOY, “EN KISA ZAMANDA DİĞER ARAÇLARIN İKLİMLENDİRMESİ DE TAMAMLANACAK” DEDİ.
Bursaray’da Klimalı Yolculuk

Ray Doğu etabında faaliyet gösteren hafif raylı sistem araçlarında yüzde 50’si klimalandırılırke,BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, “En kısa zamanda diğer araçların iklimlendirmesi de tamamlanacak” dedi.
Bursa’nın kent içi ulaşımında birbirinden önemli yatırım ve yeniliklere imza atan BURULAŞ, kentin doğu yakasında faaliyet gösteren hafif raylı sistem araçlarının klima çalışmalarını tamamlıyor. Bursa içi ulaşım alanında hafif raylı sistem, otobüs, tramvay ile Bursa’nın çevresine deniz otobüsü, helitaksi ve deniz uçağı gibi birçok seçenekle vatandaşlara kaliteli ulaşım hizmeti sunmayı sürdüren BURULAŞ, kentin doğu yakasında hizmet veren hafif raylı sistem araçlarının iklimlendirme çalışmalarında sona yaklaşıyor.
Doğu yakasına hizmet veren toplam 8 aracın dördünün iklimlendirme çalışmalarının tamamlanarak klimalı hale getirildiğini söyleyen BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, “Kentimizin doğu yakasında hizmet vermeyi sürdüren hafif raylı sistem araçlarının yüzde 50’sinin klima montaj işlemleri tamamlandı. Bu araçlarda seyahat eden vatandaşlarımız klimalı ulaşımın konforunu yaşayacak. Diğer araçların iklimlendirme çalışmalarında da sona gelindi. En kısa süre içerisinde bu araçlarımız da klimaları ile yolcularımıza hizmet vermeye başlayacak” dedi.
Yapılan yatırım ve çalışmaların daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflediğini hatırlatan Fidansoy, bundan sonraki çalışmalarda da yine vatandaşın kaliteli ulaşım talebine cevap vermek üzere hareket edeceklerini sözlerine ekledi.