X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bıçaklanan Zabıta Memuru Sağlığına Kavuşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bıçaklanan Zabıta Memuru Sağlığına Kavuşuyor

  • Giriş Tarihi: 4.8.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 4.8.2015 21:42
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, YOĞUN BAKIMDA TEDAVİSİ SÜREN ZABITA MEMURU HÜSEYİN ALTIN’I HASTANEDE ZİYARET ETTİ.
Bıçaklanan Zabıta Memuru Sağlığına Kavuşuyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yoğun bakımda tedavisi süren zabıta memuru Hüseyin Altın’ı hastanede ziyaret etti.
Başkan Recep Altepe, bir seyyar satıcı tarafından görevi başında bıçaklanarak ağır yaralanan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı personeli zabıta memuru Hüseyin Altın’ı hastanede ziyaret etti. Medical Park Bursa Hastanesi’nde yoğun bakım servisinde tedavisi süren Altın ile görüşen Altepe, Altın’ın ailesinin üzüntüsünü de paylaştı. Yaşananlardan dolayı derin üzüntü duyduğunu kaydeden Başkan Altepe, konunun takipçisi olduğunu belirterek Altın’ın ailesine moral verdi.
Doktorlarından Altın’ın durumuyla ilgili bilgi alan Altepe, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı telsizinden yaptığı anonsla da zabıta teşkilatının üzüntüsünü paylaştığını ifade etti.
Yaralı zabıtanın durumunu anbean takip eden Doç. Dr. Sedat Demir ve Uzman Dr. Murat Eyüboğlu, Altın’ın hayati tehlikeyi atlattığını, yakında yoğun bakımdan normal odaya çıkarılıp daha sonra da taburcu edilebileceğini söyledi.