X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Orçun Oktay Aday Adaylığını Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Orçun Oktay Aday Adaylığını Açıkladı

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 14:58
AK PARTİ’DE 7 YILDIR GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTEN ORÇUN OKTAY, BAŞVURU DOSYASINI İL BAŞKANI ERDENER CAN’A TESLİM EDEREK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI.
Orçun Oktay Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti’de 7 yıldır Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Orçun Oktay, başvuru dosyasını İl Başkanı Erdener Can’a teslim ederek Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.
’nin en genç Milletvekili Aday Adayı olan 27 yaşındaki Orçun Oktay’ı adaylık başvurusunda Gençlik Kolları üyesi partililerin yanı sıra eski İl Başkanı Muzaffer Kutlu, eski Kadın Kolları Başkanı Jülide İskenderoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü’de yalnız bırakmadı. Dosya tesliminin ardından bir açıklama yapan Oktay, “Sayın Cumhurbaşkanımız, Kurucu Başkan’ımız Recep Tayyip Erdoğan, ‘Gençlere siyasette yer vermek ustalığın şanındandır’ derdi. 7 yıldır bu görevdeyim. Çanakkale’nin geleceği ve gençliği için aday adayıyım. Siyaset uzun bir maraton, geçmiş süreçte üzerimde de emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Özellikle sayın Milletvekilimiz Mehmet Daniş’e çok teşekkür ederim. O benim ustam, biz onun çırağıyız. Siyasete bizleri o öğretti” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından İl Başkanı Erdener Can, Orçun Oktay’a hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, eski Kadın Kolları Başkanı Jülide İskenderoğlu’da Oktay’a çiçek takdim ederek, başarılarının devamını diledi.