X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Lapseki’de Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Lapseki’de Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:48
ÇANAKKALE’NİN LAPSEKİ İLÇESİNDE KAYMAKAM İSMAİL AYHAN TAVLI ÖNDERLİĞİNDE, ‘HAYAT BOYU ÖĞRENME VE İŞBİRLİĞİ’ KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI.
Lapseki’de Hayat Boyu Öğrenme Komisyon Toplantısı

’nin Lapseki İlçesinde Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı önderliğinde, ‘Hayat Boyu Öğrenme ve İşbirliği’ komisyon toplantısı yapıldı.
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde bulunan Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen ‘Hayat Boyu Öğrenme ve İşbirliği’ komisyon toplantısına idari amirler de yer aldı. Toplantının gündeminde hayat boyu öğrenme kapsamında yaygın eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, ortaya çıkan güçlüklerin değerlendirilerek kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun sağlanması, kaynak israfının önlenmesi ve verimliliğin arttırılmasına kadar birçok madde masaya yatırıldı. Toplantıda Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Akman 2014-2015 eğitim-öğretim yılını değerlendirdiği raporu okudu. Yeni dönemdeki ihtiyaçların karşılanmasına yönelik planlamanın da yapıldığı toplantı fikir alışverişiyle devam etti. Kaymakam Tavlı ilçenin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmaların aralıksız sürdürüleceğinin mesajını verdi.