X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Plevne İlköğretim Okulundan Tarihi Başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Plevne İlköğretim Okulundan Tarihi Başarı

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 12:58
ÇANAKKALE’NİN LAPSEKİ İLÇESİNDEKİ PLEVNE İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ “WORD CLASS LEGO” ROBOT YAPIM VE PROJE ÇALIŞMASI YARIŞMASINDA ELDE ETTİĞİ DERECE SONRASINDA BELEDİYE BAŞKANI EYÜP YILMAZ'I ZİYARET ETTİ.
Plevne İlköğretim Okulundan Tarihi Başarı

’nin Lapseki ilçesindeki Plevne İlköğretim okulu öğrencileri “Word Class Lego” Robot Yapım ve Proje Çalışması yarışmasında elde ettiği derece sonrasında Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ı ziyaret etti.
İstanbul’daki yarışmada dereceye giren Plevne İlköğretim Okulu öğrencileri Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’ı ziyaret etti. Lapseki Plevne İlköğretim Okulu öğrencileri, İstanbul’da yapılan ‘Word Class Lego’ Robot Yapım ve Proje Çalışması yarışmasında 64 okul arasından (62’si özel) ilk 14’te dereceye girerek Mart ayında İzmir’de yapılacak olan yarışmaya gidebilmek için vizeyi aldı. Başkan Yılmaz’ı ziyaret eden öğretmen ve öğrenciler yaptıkları açıklamada “Bize yaptığınız yardımlarınız için size teşekkür ediyoruz. İnşallah İzmir’deki yarışmada dereceye girer ve yabancı ülkelerdeki yarışmalara katılırız” diyerek teşekkür ettiler. Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz “Bizi ve Lapsekilileri gururlandırdınız. Elimizden geldiğince her zaman yanınızdayız. Başarılarınızın devamını bekliyoruz” dedi.