X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pekay Çanakkale Şubesi Çan’da Etkinlik Düzenledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pekay Şubesi Çan’da Etkinlik Düzenledi

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
POLİS EŞLERİ KAYNAŞMA-YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (PEKAY) ÇANAKKALE ŞUBESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ ETKİNLİK ÇAN KALESERAMİK HAVUZBAŞI TESİSLERİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Pekay Çanakkale Şubesi Çan’da Etkinlik Düzenledi

Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği (PEKAY) Şubesi’nin düzenlediği etkinlik Çan Kaleseramik Havuzbaşı Tesisleri’nde gerçekleştirildi.
Çanakkale İl Emniyet Müdürü Yılmaz Özden’in eşi Figen Özden, Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu’nun eşi Nilsen Binnaz Kakillioğlu, Çan Belediye Başkanı Dr.Abdurrahman Kuzu’nun eşi Ayşegül Kuzu, protokol mensuplarının eşleri ve polis eşleriyle Çanlı bayanların katıldığı, PEKAY yararına düzenlenen etkinliğin açılışında bir konuşma yapan Polis memuru Bilge Türkoğlu “PEKAY yani Polis Eşleri Kaynaşma Yardımlaşma Derneği yararına düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğimizde siz sevgili Çanlılar ve Emniyet mensubu eşleriyle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Amacımız, hem ihtiyaç sahibi çalışan, emekli ve şehit polis çocuklarına katkıda bulunabilmek, eğitim desteği sağlamak hem de halkımızla Emniyet mensubu eşlerini bir araya getirerek kaynaştırmaktır. Düzenlemiş olduğumuz bu etkinlikle de bunu başardığımızı düşünüyoruz” dedi. Yemekli eğlencede bayanlar piyanist Şahin Karademir’in çaldığı parçalar eşliğinde doyasıya eğlendiler.