X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MHP’den Bozcaada’ya Çıkarma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MHP’den Bozcaada’ya Çıkarma

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI MEHMET ALİ KARAYEL VE SEVİM ÖZ, PARTİ YÖNETİCİLERİ İLE BİRLİKTE BOZCAADA İLÇESİNDE SEÇİM ÇALIŞMASI YAPTI. ZİYARETE, 100 YAŞINDAKİ GÜLSEFA İSİMLİ KADININ ADALARLA BİRLİKTE BOZKURT İŞARETİ YAPMASI D
MHP’den Bozcaada’ya Çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adayları Mehmet Ali Karayel ve Sevim Öz, parti yöneticileri ile birlikte Bozcaada ilçesinde seçim çalışması yaptı. Ziyarete, 100 yaşındaki Gülsefa isimli kadının adalarla birlikte Bozkurt işareti yapması damga vurdu.
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adayları Mehmet Ali Karayel, Sevim Öz, İl Başkan Yardımcıları Mehmet Beşpınar, Adil Coşkun, Adnan Meçu ve çok sayıda partili, Bozcaada’ya çıkarma yaptı. Burada esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan MHP heyeti, yerel seçimler için destek istedi. Bozcaada’da yaşayan 100 Gülsefa isimli vatandaş, MHP adaylarını görünce, Bozkurt işaretiyle selamladı. Aday adayları, Gülsefa teyzeyle sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi. Burada vatandaşlarla görüşen Milletvekili aday adayı Mehmet Ali Karayel, Bozcaada’nın son dönemlerde rant konusuyla gündeme geldiğini, doğal güzellikleriyle herkesin ilgi odağı olan ada’ya zarar gelmesini önleyeceklerini söyledi. Milletvekili aday adayı Sevim Öz’de ada sakinlerinden destek isteyerek, “Her şeyden çok huzur dolu yapısıyla bildiğimiz Bozcaada’nın bu özelliğini korumak en önemli önceliğimizdir. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun” dedi.