X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi Kitabı Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi Kitabı Çıktı

  • Giriş Tarihi: 4.4.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
'100. YILINDA I. DÜNYA SAVAŞI VE MİRASI'' KONULU SAVAŞ TARİHİ ARAŞTIRMALARI ULUSLARARASI KONGRESİ'NİN (SATAUK) BİLDİRİLER KİTABI ÇANAKKALE VALİLİĞİ VE ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE ÇANAKKALE VALİLİĞİ TARAFINDAN İKİ CİLT HALİNDE BA
Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi Kitabı Çıktı

’100. Yılında I. Dünya Savaşı ve Mirası’’ konulu Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi’nin (SATAUK) bildiriler kitabı Valiliği ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile Çanakkale Valiliği tarafından iki cilt halinde basıldı.
Çanakkale’de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin öncülüğünde Çanakkale Valiliği, Çanakkale Belediyesi, Türk Tarih Kurumu ve Genelkurmay Başkanlığı Askeri Stratejik Etüt (ATESE) Daire Başkanlığı ile Trakya Üniversiteler Birliği üyesi olan Namık Kemal, Kırklareli ve Trakya Üniversiteleri ve Atatürk ve Çanakkale Savaşlarını Araştırma Merkezi’nin (AÇASAM) de katkıları ile düzenlenen ’100. Yılında I. Dünya Savaşı ve Mirası’’ konulu Savaş Tarihi Araştırmaları Uluslararası Kongresi’nin (SATAUK) bildiriler kitabı Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi işbirliği ile Çanakkale Valiliği tarafından iki cilt halinde basıldı. Kitabın editörlüğü Doç. Dr. Halil Çetin ve AÇASAM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Lokman Erdemir tarafından yapıldı.