X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MHP Milletvekili Adayı Tuna, Şehit Askerin Mezarını Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MHP Milletvekili Adayı Tuna, Şehit Askerin Mezarını Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 17:31
ÇANAKKALE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) 1’İNCİ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI İBRAHİM KÜRŞAT TUNA, HAKKARİ’NİN YÜKSEKOVA İLÇESİ DAĞLICA BÖLGESİ’NDEKİ YEŞİLTAŞ KARAKOLU’NDA, 2012 YILINDA BİR EL BOMBASININ KAZAYLA PATLAMASI SONUCU ŞEHİT OLAN ER ALİ BOZKURT
MHP Milletvekili Adayı Tuna, Şehit Askerin Mezarını Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1’inci sıra Milletvekili adayı İbrahim Kürşat Tuna, Hakkari’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesi’ndeki Yeşiltaş Karakolu’nda, 2012 yılında bir el bombasının kazayla patlaması sonucu şehit olan er Ali Bozkurt’un Yenice’deki mezarını ziyaret edip, ruhuna Fatiha okudu.
MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Yenice’de vatandaşlar ile bir araya geldi. Esnaflarla görüşen Milletvekili adayı Kürşat Tuna, kahvehaneleri de dolaşarak vatandaşlarla da sohbet etti. Esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Milletvekili adayı Tuna, Yenice’deki programının ardından Soğucak köyündeki Hakkari’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesi’ndeki Yeşiltaş Karakolu’nda, 2012 yılında bir el bombasının kazayla patlaması sonucu şehit olan er Ali Bozkurt’u mezarı başında ziyaret edip, ruhu için Fatiha’da okudu.