X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çanakkale Gazeteciler Cemiyetinde Yeni Dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gazeteciler Cemiyetinde Yeni Dönem

  • Giriş Tarihi: 16.5.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 23:26
TÜRKİYE GAZETECİLER CEMİYETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ’NİN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULUNDA HAFİZE AKINCI BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ. CEMİYET BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN AKINCI, ÇANAKKALE GAZETECİLER CEMİYETİ (ÇGC) BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN İLK KADIN BAŞKAN UNVANINA SAHİP OLDU.
Çanakkale Gazeteciler Cemiyetinde Yeni Dönem

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Şubesi’nin olağanüstü genel kurulunda Hafize Akıncı başkanlığa seçildi. Cemiyet Başkanlığına seçilen Akıncı, Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkanlığına seçilen ilk kadın başkan unvanına sahip oldu.
Bir otelde gerçekleştirilen Çanakkale Gazeteciler Cemiyetinin Genel Kurulunda Divan Başkanlığına Basın Yayın Enformasyon Çanakkale ve Balıkesir Bölge Müdürü Murat Dereli seçilirken, Başkan Yardımcılığına Tunca Yüğnük, Katip Üyeliğe Gülçin Akın getirildi.
Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Eski Başkanı Burak Gezen tarafından okunan yönetim ve denetleme raporları ibra edildikten sonra başkanlık seçimine geçildi. Boğaz Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hafize Akıncı tek aday olarak katıldığı seçimde yapılan açık oylamada oyların tamamını alarak Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına seçildi.
Kısa bir konuşma yapan yeni Başkan Hafize Akıncı, “Cemiyetimizin bayrağını layıkıyla taşıyacağım. Zamanı geldiğinde de bu bayrağı sizlerle görüşerek layık olan birine devredeceğim fakat o güne kadar elimizden geleni ortaya koyacağız” dedi. Çanakkale Gazeteciler Cemiyeti Olağanüstü Genel Kurulu yeni ve eski yönetimin hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.