X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çan Belediyesi 7.ramazan Etkinlikleri Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çan Belediyesi 7.ramazan Etkinlikleri Başlıyor

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 17:15
BU YIL 7. KEZ DÜZENLENECEK OLAN, GEÇMİŞ RAMAZANLARIN TADINI ARATMAYAN VE HER YIL BİNLERCE SEYİRCİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞEN, ÇAN BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ, AÇILIŞ PROGRAMI OLAN, KUR’AN-I KERİM TİLAVETİ VE İLAHİ DİNLETİSİ İLE BAŞLAYACAK.
Çan Belediyesi 7.ramazan Etkinlikleri Başlıyor

Bu yıl 7. kez düzenlenecek olan, geçmiş Ramazanların tadını aratmayan ve her yıl binlerce seyircinin katılımıyla gerçekleşen, Çan Belediyesi Ramazan Etkinlikleri, açılış programı olan, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve ilahi dinletisi ile başlayacak.
Çan Belediyesi 7. Ramazan Etkinliklerine tüm bölge halkını da davet eden Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, “Rahmet ve bereketin yeryüzüne sağanak sağanak yağacağı bu mübarek ayların ve gecelerin kıymetini idrak ederek yaşamayı, yaratılış gayemizin bilincinde olarak dünya ve ahiret hayatımızın saadeti için hareket etme şuurunda olmayı, Yüce Yaradan’ın bizlere nasip etmesini temenni ederim. Bu duygularla tüm Müslüman kardeşlerimizin Ramazan-ı Şerif’lerini bir kez daha tebrik eder, hiçbir Müslüman kardeşimizin zalimlerin zulmüne uğramamasını, uğrayanların da bu ayın hürmetini selamete ermelerini Yüce Yaradan’dan dualarla dilerim. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.