X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bozkur’tan Çesob Ve Esnaflara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bozkur’tan Çesob Ve Esnaflara Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:29 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ORHAN BOZKURT, ÇORUM ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI YALÇIN KILIÇ’I ZİYARET ETTİ
Bozkur’tan Çesob Ve Esnaflara Ziyaret

AK Parti m milletvekili aday adayı Orhan Bozkurt, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç’ı ziyaret etti.
AK parti Çorum milletvekili aday adayı Orhan Bozkurt, esnafın toplumdaki önemine dikkat çekerek, “Esnafımız toplumumuzun en temel yapı taşlarından biridir. Ahilik geleneğinin bize emanetlerinden biridir. Biz de bu emanete sahip çıkmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Bozkurt, ayrıca, esnafların bu ülkenin ekonomik kalkınmasından, eğitimden, sağlığına kadar her alanda kendilerine rehber olduğunu belirterek, “Biz esnafımıza güveniyoruz. Bu kültürü, bu geleneği korumaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.
Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yalçın Kılıç da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bozkurt’a seçim çalışmalarında başarı diledi.
ÇESOB ziyaretinin ardından Bozkurt, esnafları ziyaret etti. Kendisinin de bir esnaf olduğunu dile getiren Bozkurt, esnafların yaşadığı sorunların farkında olduğunu, milletvekili olduğu taktirde bu sorunların çözümü için var gücüyle çalışacağını belirtti.