X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karabay’dan Çorum TSO’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karabay’dan m TSO’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 18.3.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 21:37
HALKBANK ÇORUM ŞUBESİ MÜDÜRÜ İSMAİL KARABAY, ÇORUM TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU
Karabay’dan Çorum TSO’ya Ziyaret

Halkbank m Şubesi Müdürü İsmail Karabay, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundu.
Halkbank Çorum Şube Müdürü İsmail Karabay, Çorum’da çalışmayı hayal ettiğini ve bu hayalin gerçekleşmesinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Çorum’un gerek Organize Sanayi Bölgesi, gerekse esnaf ve sanatkârlarıyla bölgenin örnek kentlerinden biri olduğunu ifade eden Karabay, ilin gelişimi için kendisinin de üzerine düşeni yapacağını ifade etti.
Çorum’u bir yatırımcı şehri olarak gördüğünü, dolayısıyla Çorum’un bankacılık hizmetleri açısından verimli bir il olduğunu ifade eden Karabay, “Halkbank, üreticilerin ve iş dünyasının yanında olan bir bankadır. Halkbank, benden önceki dönemde ilimize ciddi manada katma değer üretmiştir. Ben de bu katma değerin artması için elimden geleni yapacağım” dedi.
TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal da, Kredi Garanti Fonu’nun Çorum Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde bölgeye hizmet verdiğini belirterek, Halkbank’ın, kredilerini Kredi Garanti Fonu aracılığıyla vermesini talep etti.
Başaranhıncal, ziyaretlerinden dolayı Halkbank Çorum Şube Müdürü İsmail Karabay’a teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.