X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Partili Kurt’tan Anlamlı Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Partili Kurt’tan Anlamlı Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 7.5.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 7.5.2015 23:32
KURT, SUNGURLU İLÇE DEVLET HASTANESİ’Nİ ZİYARET EDEREK HASTALARIN HEM SAĞLIK DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALDI, HEM DE HASTALARLA YAKINDAN İLGİLENDİ.
AK Partili Kurt’tan Anlamlı Ziyaret

AK Parti m Milletvekili Adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, seçim çalışmalarını Sungurlu ilçesinde devam ediyor. Ceritoğlu, Sungurlu İlçe Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek hastaların hem sağlık durumu hakkında bilgi aldı, hem de hastalarla yakından ilgilendi.
Sungurlu İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Osman Karakuş’u makamında ziyaret eden Kurt, daha sonra yatan hastaları tek tek ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
HASTANELERİMİZ 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA
2002 yılı öncesi sağlık sisteminden bahseden Milletvekili adayı Ceritoğlu, “Bizden önceki dönemi hatırlayalım. O dönemde ne gibi sıkıntılar çekildiğini bilen birisiyim. Yatakların içler acısı hali, ilaç ve muayene kuyrukları, Bağ-Kur ve SSK’lının hastane ayırımı gibi bir çok sorun söz konusuydu. Bu sorunları yaşayanlar biliyor, bilmeyenlere de anlatmak gerekiyor. Ama şuan Allah’a şükürler olsun ki sağlık alanındaki köklü değişiklikler vatandaşımıza rahat bir nefes aldırdı. Artık devlet hastanelerimiz modern ve son teknolojik cihazlarla donatılıyor. Hastanelerimiz 5 yıldızlı otel konforunda” dedi.