X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sare Davutoğlu’ndan, Ceritoğlu’na Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sare Davutoğlu’ndan, Ceritoğlu’na Destek

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 23:56
AK PARTİ ÇORUM İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN MİTİNGE KATILAN BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLU’NUN EŞİ SARE DAVUTOĞLU, AK PARTİLİ KADIN MİLLETVEKİLİ ADAYI İLKSEN CERİTOĞLU’NA DESTEK GELDİ
Sare Davutoğlu’ndan, Ceritoğlu’na Destek

AK Parti m İl Başkanlığı tarafından düzenlenen mitinge katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’ndan, AK Partili kadın milletvekili adayı İlksen Ceritoğlu’na destek geldi.
Miting öncesi Sare Davutoğlu, AK Parti Çorum milletvekili adayı İlksen Ceritoğlu ile görüşerek seçim çalışmalarında başarı diledi. Davutoğlu, her zaman Ceritoğlu’nun yanında olduğunu belirterek, bundan sonra da her zaman yanında olup, destek vermeye devam edeceğini söyledi.
AK Parti Çorum milletvekili adayı İlksen Ceritoğlu ise her zaman Sare Davutoğlu’nun büyük desteklerini gördüğünü belirterek, “Bugünde bizi yanız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. Çorum bugün Ak kadrolara sahip çıktı. Gösterilen ilgi, mitinge olan katılım bunun bir göstergesi. Sayın başbakanımızla birlikte, beş milletvekilimizle 2023 hedefleri doğrultusunda kentimizi daha ileriye taşıyacağız” dedi.