X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rektör Alkan Öğretim Elemanlarıyla Biraraya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Rektör Alkan Öğretim Elemanlarıyla Biraraya Geldi

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. REHA METİN ALKAN, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ’NDEKİ ÖĞRETİM ELEMANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Rektör Alkan Öğretim Elemanlarıyla Biraraya Geldi

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ndeki öğretim elemanları ile bir araya geldi.
İİBF yerleşkesinde gerçekleştirilen kurul toplantısında konuşan Prof. Dr. Reha Metin Alkan, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin sahip olduğu bölümlerle tecrübelerinden faydalanılması gereken köklü ve büyük bir eğitim birimi olduğunu söyledi.
Rektör Alkan, İİBF’nin sahip olduğu bilgi birikimiyle üniversite-sektör iş birliği başta olmak üzere alanında her türlü çalışmaya imza atacak potansiyele sahip olduğunu ifade etti.
Üniversitenin tüm paydaşlarından aldığı destek ve yakaladığı sinerjiyle her geçen gün nicel ve nitel olarak gelişerek yeni pek çok sosyal mekana da kavuştuğunu belirten Rektör Prof. Dr. Alkan, tüm katılımcılara teşekkür etti.
Toplantıda öğretim elemanlarının yanı sıra TOKİ’de görev yapan eğitimcileri, din görevlileri ve bölgedeki esnaflarda katıldı.