X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dodurga Belediyesi’nden Kardeşlik İftarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dodurga Belediyesi’nden Kardeşlik İftarı

  • Giriş Tarihi: 12.7.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
DODURGA BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN AYI NEDENİYLE İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ
Dodurga Belediyesi’nden Kardeşlik İftarı

Dodurga Belediyesi, tarafından Ramazan ayı nedeniyle iftar yemeği verildi.
Kardeşlik iftarına AK Parti m milletvekilleri İlksen Ceritoğlu Kurt ve Cahit Bağcı, Dodurga Kaymakamı Muhammed Emin Elmalı, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, MHP İlçe Başkanı Ömer Etci, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, 11 ayın sultanı ramazan ayında halkla birlikte bir iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Gelenek hale gelen iftarımıza ilgi her geçen yıl artıyor. Bu birlik ve beraberliğimiz için önemli. Bu mübarek Ramazan ayında dostluğun, kardeşliğin, barışın ve birlik beraberliğinin daimi olmasını diliyorum” dedi.
Bugünlerde birliğe, beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu dile getiren Dodurga Kaymakamı Muhammed Emin Elmalı, toplumun her kesiminin bir araya geldiği iftar sofrasının kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.
AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, bu tarz organizasyonların AK parti ile başladığını belirterek, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesine katkıda bulunan bu tür etkinliklerin hazırlanmasına katkıda bulunanlara teşekkür etti.
AK Parti Çorum milletvekili İlksen Ceritoğlu Kurt ise, herkesin derdinin hizmet ve Dodurga olduğunu belirterek, “Diğer siyasi partilerimizin amacı da hizmet üretmek. Farkli görüşlere sahip olabiliriz ancak ortak paydamız Çorum ve Dodurga” ifadelerini kullandı.