X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Carla'nın koltuk savaşı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Carla'nın koltuk savaşı

  • Giriş Tarihi: 20.7.2013

Yandaki kadınlar, kameraları üzerlerine çeviriyor olabilir ama bu kadın hepsinden farklı. Şimdi eski model, şarkıcı, eski Fransa First Lady'si Carla Bruni Sarkozy'nin yeni icraatları konuşuluyor

Eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin eşi ve 11 aylık kızının annesi Carla Bruni Sarkozy, Fransa sınırlarını aşamadığı müzik kariyerinin üzerine, tam 46 yaşında dünyanın en büyük mücevher markasının yüzü oldu. Reklam yüzü seçme konusunda yaşa takılmadığını, 54 yaşındaki aktris Julianne Moore ile çalışarak gösteren Bulgari, yeni reklam kampanyasında Carla Bruni'yi kullandı. Bir dönem reşit olmayan model kızları taciz etmekle suçlanan fotoğraf sanatçısı Terry Richardson'ın objektifine poz veren İtalyan-Fransız model-şarkıcı-eski first lady, mücevher devinin 'Diva' isimli koleksiyonunu tanıttı. Kariyerine ilk başladığı 1990'lı yılların başında 'yürü ya kulum' denilen güzel kadınlardan biri olan Bruni Sarkozy aradan geçen yıllar içinde pek çok kez değiştirdiği kariyeri ve daha büyük bir hızla değiştirdiği sevgilileri ile konunun sadece güzellik olmadığını anlatmak gibi 'ulvi' bir görevi üstlendi. Sarkozy, eski sevgililerine dönmese de, bıraktığı mesleklerine her zaman geri dönüş yaptı.

TEKRAR FIRST LADY OLABİLİR
Yeni icraatlar dedik: Bruni bu sene piyasaya sürdüğü Little French Songs adlı albümü ve Bulgari reklamları ile birlikte modelliğe geri dönüşünün ardından, şimdi de first lady'lik koltuğuna tekrar göz dikti. Geçtiğimiz hafta İngiliz The Guardian gazetesine konuşan Bruni, Fransa'nın içinde olduğu karışıklık nedeniyle Nicolas Sarkozy'nin tekrar eski görevine dönme ihtimali olduğunu doğruladı. Bu durumda Carla Bruni'ye yeniden saray yolları göründü. Bazı kadınlar bazı koltukları çok seviyor.