X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Türk Sanat Müziği Gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Büyükşehir Belediyesi’nden Türk Sanat Müziği Gecesi

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 12:48
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUAR SANATÇILARI BİRBİRİNDEN GÜZEL ESERLERİ DENİZLİLİLER İÇİN SESLENDİRDİ.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nden Türk Sanat Müziği Gecesi

Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçıları birbirinden güzel eserleri Denizlililer için seslendirdi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi ücretsiz konser etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek Denizlililerin takdirini kazandı. Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği konserine Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda müziksever katıldı. Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Koordinatörü Selim Öztaş’ın yönettiği konser yaklaşık iki saat sürdü. Seyirciler zaman zaman şarkılara eşlik ederken, sanat müziği severler unutamayacakları bir gece yaşadı.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, konserin ardından yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
"Ben öncelikle çok değerli solo şarkıcılarımıza, saz üstatlarımıza, korodaki sanatçılarımıza herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Konservatuarımız gerçekten yüksekokulun üstünde master derecesine geldi. Bizler öyle inanıyoruz, beklentilerimiz o yönde. 15 günde bir gönlümüzün pasını siliyorlar. Hem Türk Halk Müziği alanında hem Sanat Müziği alanında Denizlili hemşehrilerimizle beraber yorgunluklarımızı atıyoruz. Biz kendilerinden çok memnunuz."