X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bekillili Muhtarlardan Başkan Zolan’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bekillili Muhtarlardan Başkan Zolan’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
BEKİLLİ'YE BAĞLI MAHALLE MUHTARLARI İLE AK PARTİ BEKİLLİ İLÇE BAŞKANI HALİL KARAGÖZ DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN ZOLAN’I ZİYARET ETTİ.
Bekillili Muhtarlardan Başkan Zolan’a Ziyaret

’nin Bekilli’ye bağlı mahalle muhtarları ile AK Parti Bekilli İlçe Başkanı Halil Karagöz Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bekilli’ye bağlı mahalle muhtarları ile AK Parti Bekilli İlçe Başkanı Halil Karagöz’ü kabul etti. AK Parti Bekilli İlçe Başkanı Halil Karagöz, ziyarette yaptığı konuşmada, Bekilli ve Denizli için güzel çalışmalar gerçekleştirmek istediklerini belirterek, muhtarların isteklerini ilk ağızdan iletebilmesi için böylesi bir buluşmayı sağladığı için Başkan Zolan’a teşekkür etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek konuşmasına başlayan Başkan Zolan, "Bekilli’yi her ziyaret edişimizde bizleri güzelliklerle karşılıyorsunuz. Büyükşehir olarak yaklaşık bir yıldır hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bir yıldır Bekilli’de de istekleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Bir çok talebi nasıl karşıladıysak önümüzde ki yıllarda da bir çok isteğin yerine getirildiğini göreceksiniz. Siz muhtarlarımız yol arkadaşlarımızsınız, hizmet arkadaşlarımızsınız. Sizlerle birlikte vatandaşımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Tek amacımız bu. İyi ki buradasınız, hoş geldiniz, ayağınıza sağlık" dedi.
Başkan Zolan daha sonra muhtarların isteklerini dinledi.