X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadında Darp İzine Rastlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadında Darp İzine Rastlandı

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
DENİZLİ’DE BEYİN ÖLÜMÜ GERÇEKLEŞEN VE ORGANLARI AİLESİ TARAFINDAN BAĞIŞLANAN 20 YAŞINDAKİ PERİHAN SEVİM'İN OTOPSİSİNDE, BAŞI VE KOLUNDA DARP İZİNE RASTLANDIĞI ÖĞRENİLDİ.
Beyin Ölümü Gerçekleşen Kadında Darp İzine Rastlandı

’de beyin ölümü gerçekleşen ve organları ailesi tarafından bağışlanan 20 yaşındaki Perihan Sevim’in otopsisinde, başı ve kolunda darp izine rastlandığı öğrenildi.
Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yaşayan Perihan Sevim, geçtiğimiz gün evinde baygın halde bulundu. Yakınları tarafından hastaneye 20 yaşındaki Perihan Sevim, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bunun ardından Sevim’in ailesi beyin ölümü gerçekleşen kızlarının organlarını bağışladı. Denizli Devlet Hastanesi’nde gerçekleştirilen operasyonla Perihan Sevim’in böbrekleri Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, karaciğeri ise Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne gönderildi. Olayın ardından Perihan Sevim’in cesedine otopsi yapıldı. Perihan Sevim’in otopsisinde başında ve kolunda darp izine rastlanırken, polis olayla ilgili olarak soruşturmayı başlattı. Polis eşinin organları bağışlanırken hastanede olmayan Perihan Sevim’in eşi H.S.’nin ifadesini alacak.