X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Denizli Barosu Terörü Kınadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Barosu Terörü Kınadı

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 13:36
DENİZLİ BAROSU BAŞKANI MÜJDAT İLHAN, ÇAĞLAYAN ADLİYESİ’NDE YAŞANAN TERÖRÜ KINADIKLARINI BELİRTEREK, HERKESİ SAĞDUYULU OLMAYA ÇAĞIRDI.
Denizli Barosu Terörü Kınadı

Barosu Başkanı Müjdat İlhan, Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan terörü kınadıklarını belirterek, herkesi sağduyulu olmaya çağırdı.
İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde dün yaşanan terör olayına tüm yurttan tepkiler sürerken, Denizli Barosu da konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan yaptığı açıklamada, "Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleşen terör olayı sonrasında şehit olan meslektaşımız Savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan rahmet ailesine ve Tüm Milleti’ne başsağlığı diliyoruz. Bu yapılan bir terör eylemidir ve hepimize yönelik yapılmıştır bu saldırıyı şiddetle nefretle kınıyoruz. İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan terör olayında hayatını kaybeden meslektaşımız Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ ın henüz acısını yaşarken bu terör olayı üzerinden bile yargı camiasının bütünlüğünü bozma sonucu doğuracak açıklamalar yaparak biz avukatları töhmet altında bırakma çabalarını ibretle izliyoruz. Şuanda yapılması gereken ortak akıl ile Adliyelerin güvenliğinin sağlanması için neler yapılabileceğinin belirlenmesidir" dedi.