X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Biten’den Gündeme İlişkin Açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Biten’den Gündeme İlişkin Açıklama

  • Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:33
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DR. AZİZ ALPER BİTEN, GÜNDEME İLİŞKİN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, ÇÖZÜM SÜRECİNİN NİHAYETE ERMESİ DURUMUNDA DİYARBAKIR'I ÇOK GÜZEL GÜNLERİN BEKLEDİĞİNİ SÖYLEDİ.
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Aday Adayı Biten’den Gündeme İlişkin Açıklama

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili aday adayı Dr. Aziz Alper Biten, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada, çözüm sürecinin nihayete ermesi durumunda Diyarbakır’ı çok güzel günlerin beklediğini söyledi.
AK Parti Diyarbakır Milletvekili aday adayı Dr. Aziz Alper Biten, Sağlık Bakanlığı’ndaki görevinde de Diyarbakır’a hizmetinin olduğunu belirtti. Biten, "Makamlar ve koltuklar gelip geçicidir. Diyarbakır bir kutup yıldızıdır. Başbakanımız bunun altını çizerek belirtmişti. Hizmet yapacak kişi başa gelmelidir. Hal hatır ve gönül meselelerini bir tarafa bırakmalıyız. Çözüm sürecine destek vermek istiyoruz. Artık çözüm süreci tamamına ermelidir. Süreç başarı ile bittiğinde ekonomi, refah ve sağlık alanındaki gelişmeler ile fabrikalar arka arkaya gelecektir. İçimizdeki İslam davasına hizmet etmek için çok çalışmalıyız" dedi.