Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aldatsa bile yine onunla evlenirdim

Giriş Tarihi: 13.2.2013 09:43 Güncelleme Tarihi: 13.2.2013 16:15

İstanbul’da esrarengiz bir şekilde öldürülen ABD’li turist Sarai Sierra’nın eşi Steven Sierra, aldatıldığı iddialarına karşılık “Hepsi doğru olsa bile onunla yine evlenirdim” diye konuştu.

İlk kez çıktığı yurtdışı seyahatinde durak olarak seçtiği İstanbul'da kaybolduktan sonra cansız bedenine ulaşılan Sarai Sierra'nın (33) eşi Steven (40), çarpıcı açıklamalarda bulundu. ABD'de yerel PIX11 radyosuna konuşan kamyon şoförü Steven, eşinin kendisini bırakıp Türkiye'ye giderek birkaç kişiyle birlikte olduğu iddialarının gerçek çıkmasının bile Sarai'ye sevgisini etkilemeyeceğini söyledi. Acılı eş "Hepsi doğru olsa bile onunla yine de evlenirdim" dedi. Steven, "Artık hiçbir şey okumuyorum. Hepsi çok fazla geliyor" diyerek gelişmelere kulaklarını tıkadığını söyledi.

SaraI'nin kaybolduğu gün sosyal medya sitesi üzerinden sadakatsizlikle ilgili paylaşımlarda bulunduğu ortaya çıkmıştı. Steven, eşiyle arasında hiçbir güven sorunu olmadığını ve Sarai'nin sadık kaldığına emin olduğunu ifade etti. Türkiye'de cinayetin çözülmesiyle ilgili yürütülen soruşturmadan da memnun olduğunu ve kendisinin de şüphelilerden bazılarıyla birebir konuştuğunu söyleyen Steven, İstanbul'da altı gün süren arama sürecini "Her gün bir mucize olsun diye bekliyordum" sözleriyle andı. Steven, İstanbul'un kendisine New York'tan çok daha büyük ve kalabalık geldiğini belirtti.

Milliyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aldatsa bile yine onunla evlenirdim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz