X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Obama'yı uzaylılar mı koruyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Obama'yı uzaylılar mı koruyor?

  • Giriş Tarihi: 29.3.2013

Ünlü komplo teorisi sitesine göre Başkan Barack Obama'yı korumakla görevli gizli servis üyelerinden biri, şekil değiştirebilen, sürüngenimsi bir uzaylı...

ABD'de türlü komplo teorileriyle meşhur Danger Room adlı internet sitesi, Başkan Obama'yı 4 Mart'ta İsrail yanlısı örgüt AIPAC'in toplantısında yaptığı konuşma sırasında koruma görevi üstlenen dazlak gizli servis üyesinin uzaylı olduğu yolundaki iddiasını desteklemek için görüntü yayımladı. YouTube'da paylaşılan videodaki korumanın ilk bakışta sıradan bir insan gibi göründüğünü kabul eden site, "Ancak başı ile yüzünün tuhaf şekli ve ürküten hareketleri, bunun tamamen farklı bir şey olduğunu düşündürüyor" dedi. Aynı toplantıda farklı bir açıdan ve daha düşük netlikte çekilen bir videoyu da gösteren site, burada korumanın kafasının ileri geri gittiğini ve yüz hatlarının hiç de insansı görünmediğini belirtti. Korumanın insansı görünmesini sağlayan makyaj ve teknolojilerinin toplantı sırasında etkisiz hale gelmiş olabileceği ve bu görüntünün, liderlerin uzaylılarla işbirliği yaparak tüm insanlığı yönettiği gerçeğinin en belirgin kanıtı olduğu iddia edildi. Danger Room'da "uzaylı"nın türü ve yetenekleri hakkında da yorumlar yer aldı. Siteye göre şekil değiştiren ve sürüngenimsi olabileceği öngörülen canlının, antik Babil'de tanrı olarak tapınılan, ancak kimilerinin uzaylı olduğuna inandığı Annunaki türü canlı olma olasılığı da var.

'UZAYLIYA BÜTÇEMİZ YETMEZ'
Kendisini insanlığı yöneten sürüngenimsi canlıların yok edilmesine adayanların blog sitesi Draco Slayers ise korumanın uzaylı olduğuna inanmadıklarını, ancak genetik mühendislik ürünü bir süper asker veya insan-hayvan hibriti olabileceğini açıkladı. Spekülasyonları yanıtlayan Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Caitlin Hayden bütçe kesintilerinin gündemde olduğu bugünlerde uzaylı koruma tutmanın çok pahalıya geleceğini söyledi. Hayden, "Bu videodaki iddiaları doğrulamam mümkün değil. Ancak başkanın koruması olarak herhangi bir robot veya uzaylı görevlendirilmesi söz konusu olsa bile, yürürlüğe girecek bütçe kesintilerinden sonra iptal edilir. Diğer sorularınız için gizli servise müracaat ediniz" diye konuştu.


kalan karakter 1000

wolfgirl wolfgirl

uzaylılar gerçek ten var bir sürü kanıtım var benimm

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 25.05.2013 17:03
ali emir ali emir

uzaylılar islam dinine göre varlığından söz edilmeyen varlıklardır
ben uzaylıların olduğunu söylemiyorum ama olmadığınıda söylemiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.01.2016 18:22
hilal hilal

gerçek bu yaa :O

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır4
cevapla 26.04.2013 16:30
asdsa:SADAS:D asdsa:SADAS:D

yalan o ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır7
cevapla 30.03.2013 09:19
abdullah akpinar abdullah akpinar

yazik be adama

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 29.03.2013 16:14
veli veli

uzaylılarında başka işi yoktu.ayrıca maaş olarak ne veriyorlar dolar mı....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.03.2013 14:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.