X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 'Biz Osmanlıyız' deyip saldırdılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'Biz Osmanlıyız' deyip saldırdılar

  • Giriş Tarihi: 22.11.2014 21:18
'Biz Osmanlıyız' deyip saldırdılar
'Biz Osmanlıyız' deyip saldırdılar

Geçtiğimiz haftalarda İsrail’in saldırılarında ileriye giderek Mescid-i Aksa’ya baskın yapması görüntüleri sosyal medyayı ve tüm Müslüman dünyasını ayağa kaldırmıştı. Bu olaya Cyber-Warrior Akıncılar Hacker grubu sessiz kalmadı.

İsrail askerlerinin 1967'den bu yana ilk defa Aksa'nın içine girerek ibadethaneyi tahrip etmesi ve Aksa'nın mihrabını postallarıyla çiğneyip Kuran-ı Kerim'lerin yerlere atılması tüm Müslüman dünyasında şok etkisi oluşturdu. Bu olaya farklı bir cepheden de protesto geldi. Kendilerini 'Cyber-Warrior Akıncılar' olarak tanıtan bir grup Türk hacker, İsrail topraklarının üçte birine tekabül eden Celile Bölgesine ait devlet siteleri başta olmak üzere, TV, spor gazetesi, özel güvenlik, yazılım ve 4G telekomünikasyon şirketinin aralarında bulunduğu yüzlerce siteyi çökertip bir de sitelerin ana sayfasına mesaj koydu.

Akıncılar grubu İngilizce ve Türkçe olarak sitelere yerleştirdiği mesajlarda; "Oluk oluk kan aksa kurtulacak El Aksa sınırın arkasındaki çocuklar, (onların) taşları roket gibidir!! Hayber'i (hatırla) Ey Siyonist!! Muhammed (s.a.v.)'in ordusu geri dönecek! İntifada ile.. İntifada ile! Biz Osmanlıyız Biz Akıncılarız Biz Türkiye'yiz" ifadelerine yer verdi.

'İSRAİL'İN SALDIRILARINI PROTESTO EDİYORUZ'

Akıncılar Grubu Twitter hesabından yaptığı açıklamadaysa, "İsrail Terör Örgütünün, Mescid-i AKSA'da Ezan-ı Şerife yaptığı saygısızlığı AKINCILAR olarak protesto ediyoruz..İsrail Terör örgütüne ait devlet, kuruluş, şirket sitelerinde, ezan-ı şerifi dinletmemizi nasip eden Allah'a Hamd olsun. Barbar devlet İsrail'in Filistinli Müslümanları katletmesi yetmemiş gibi, bir de kutsal değerlerimize yaptıkları saygısızlık cevapsız kalmadı. İsrail'in bütün sitelerini hedefe koyduk. Barbar devlet İsrail istediği kadar güvenlik önlemlerini alsın, biz Cyber Warrior Akıncılar olarak yinede saldırılarımıza devam edeceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

şenol yılmaz şenol yılmaz

osmanlı uyanıyor zaten kim ne derse desin yakında bineriz tepesine eyer devlet bin mez se halk warrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.11.2014 17:02
Kul Kul

helal olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.11.2014 23:55
erdal erdal

elleriniz dert görmesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.11.2014 23:32
ümit tekin ümit tekin

hacker = dünya devletleri

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.11.2014 23:10
MUSTAFA RUFAİ MUSTAFA RUFAİ

Feraset,cesaret,ilim,irfan ve en önemlisi imanla donanımlı Gençler!Allah(c.c) nimetlerini,ömrünüzü ve sayılarınızı artırsın.Amin! Ya Muin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.11.2014 22:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.