X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti kongresinde sürpriz sanatçı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti kongresinde sürpriz sanatçı

  • Giriş Tarihi: 10.1.2015 19:09 Güncelleme Tarihi: 10.1.2015 20:31
AK Parti kongresinde sürpriz sanatçı
AK Parti kongresinde sürpriz sanatçı

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti'nin Bursa kongresinde Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Eşref Kolçak'ı da görünce çok mutlu oldu.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bursa İl Başkanlığı 5. Olağan İl Kongresi'nin yapıldığı salonda yaptığı konuşmada kendisini mutlu eden güzel olaylardan birinin de herkesin gençlik dönemlerinden bu yana sevgiyle, saygıyla beğeniyle taktir ettiği sinema sanatçısı Eşraf Kolçak'ın da bulunması olduğunu belirtti. Arınç, şunları söyledi:

Arınç: Haziran'a kadar hükümeti devirmek istiyorlar - TIKLAYIN

"Gerçekten çok mutlu oldum ve Sayın Eşref Kolçak aramızda bir misafir olarak bulunmuyor, Gemlik'ten seçilmiş il delegemiz olarak bulunuyor, yani kongremizde inşallah oylarını kullanacaklar. Eşref ağabey, maşallah yaşınız ilerledi ama hala gençsiniz. Biz Eşref Kolçak'ı, Fikret Hakan'lar, belki Ayhan Işık'lar döneminden belki biraz daha öncesinden hatırlıyoruz. Hiç kötü adam rollarine çıkmadı. İyi adam oldu, milli mücadelemizin yıllarında kahramanlarımızı temsil etti, en sonunda dizilerde ve sinema filmlerinde iyi aile babası rollerini, biraz da benim gibi artık dedelik rollerine de çıkmaya başladı. Hep güzel adam oldu. Hoş geldiniz, kongremize şeref verdiniz."