Nişanlısı,genç kadını annesiyle aldattı

Giriş Tarihi: 15.1.2015 10:55 Güncelleme Tarihi: 15.1.2015 11:00
Nişanlısı,genç kadını annesiyle aldattı

İngiltere'de nişanlısından çocuğu bulunan genç kadın, hayatının şokunu yaşadı. Nişanlısını annesiyle cinsel film izlerken yakalayınca korkunç gerçek de açığa çıktı.

İngiltere, Sheffield'da yaşayan 26 yaşındaki Kylie, annesinin nişanlısıyla ilişki yaşadığını öğrendiğinden beri bunun üstesinden gelmeye çalışıyor.
Kylie, nişanlısı Dean'le 5 yıl önce internette tanıştı. Mesajlaşmaya başlayan çiftin ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü ve görüşmeye başladılar. Kylie'nin yirmi birinci yaş gününde ilk kez yüz yüze tanışan çift sevgili oldular.

BİRLİKTE YAŞAMAYA BAŞLADILAR VE HAMİLE KALDI

Birkaç ay sonra çift birlikte yaşamaya başladı. Genç kadının yirmi dördüncü yaş gününde Dean evlenme teklif etti. Bundan birkaç hafta sonra da genç kadın hamile kaldı.

ANNESİYLE CİNSEL FİLM İZLERKEN YAKALADI

Ancak işler bundan sonra Kylie için pek de iyi gitmedi. Dean'in ona karşı davranışları değişti, çok kontrolcü bir adam halini almıştı. Annesiyle nişanlısını evde cinsel film izlerken yakalayan Kylie acı gerçeği bu şekilde öğrenmiş oldu.

NİŞANLISI, ÖZ ANNESİNİ TERCİH ETTİ

Genç anne, nişanlısı tarafından terk edildi; üstelik de adamın tercih ettiği diğer kadın Kylie'nin öz annesiydi.

Nişanlısının kendisini aldatmasının kendisi için yeterince zor bir durum olduğunu belirten talihsiz kadın, diğer kadının da annesi olmasının durumu iyice dayanılmaz bir hale getirdiğini söylüyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Nişanlısı,genç kadını annesiyle aldattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz