X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Avrupa'dan Rusya'ya darbe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Avrupa'dan 'ya darbe

  • Giriş Tarihi: 29.1.2015 13:07 Güncelleme Tarihi: 29.1.2015 16:01
Avrupa'dan Rusya'ya darbe
Avrupa'dan Rusya'ya darbe

AKPM, 'nın oy kullanma hakkını bir kez daha elinden aldı

Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Rus heyetinin oy kullanma ve yönetim organlarına katılma hakkını bir kez daha elinden aldı. AKPM tarafından alınan kararda yaptırımlar dışında, AKPM'nin Rus heyetinin oy kullanma hakkını askıya aldığı belirtilirken, "Nisan 2015'e kadar konseyin yönetim organlarında temsilci olamayacak" denildi. Kararda, ülkenin AKPM'nin uyarılarını dikkate alarak konsey tarafından daha önce belirlenen maddelere uyması ve 17'nci maddede belirtilen çalışma grubu ile tam anlamıyla işbirliği yapması halinde haklarının yeniden tesis edilmesi konusunun Nisan ayında görüşüleceği belirtildi.

PUTİN ONU YASAKLADI!- TIKLAYIN

PUTİN'İ ZORA SOKACAK SES KAYDI- TIKLAYIN

Obama'dan Çipras'a: Saçlarına ak düşer!

AKPM'nin 17'nci maddede Minsk Sözleşmesi'nin kurallarının desteklenmesi amacıyla alınacak önlemler için Rusya Duma Başkanı ve Ukrayna Rada Başkanı'nın katılımıyla ilgili parlamenterler ile özel çalışma grubu kurulmasını teklif ediyor. Ayrıca, Konsey Moskova'da Kırım'ın Rusya'ya bağlanmasını iptal etmesini istedi ve Rus hükümetinden bölgedeki silahlanmaya son ermesini istedi. Aynı zamanda AKPM Kırım Tatarları'nın haklarının korunması yönünde görüş bildirdi.

Hollande'dan Türkiye'ye küstah soykırım çağrısı

ABD'NİN RUSYA KARŞISINDA HİÇ ŞANSI YOK!- TIKLAYIN

Bunun üzerine AKPM Rus heyeti Başkanı Aleksey Puşkov, Rusya'nın sene sonuna kadar AKPM'deki faaliyetlerine son verdiğini bildirdi. Puşkov, "Rusya'nın Avrupa Konseyi'ndeki faaliyetlerini oluşacak siyasi durum ele alınarak 2015 sonunda görüşülecek" dedi.

ABD'DEN RUSYA İÇİN ŞOK KARAR!

10 SORUDA TÜRKİYE'NİN RUSYA VE AB DENKLEMİ

kalan karakter 1000

Misafir Yorumcu Misafir Yorumcu

Dostlar, yorumlardan bakıyorum da tek bir açıdan bakılıyor. Artık zaman değişti. Bizim Kıbrıs a girip yerleşmemiz ile rusun kırımı sebepsiz yere ilhak etmeleri aynı şey. Nasılki kırk yıl geçti de kıbrısı kimse tanımıyor. Bize her türlü ambargoyu uyguladılar. Aynısını şimdi rusa yapıyorlar. rusu burada görmemezlikten gelse idi batı. Yarın bir gün senin Antalya nı kim koruyabilecekti. Orada birçok rus vatandaşının evi var orayı birlikte yönetelim demeyeceğinin garantisini kim verebilir. Yarın bir gün 2001 krizi gibi bir krize girsek misal rus bize antalyayı verin zaten evlerin yarısı rus vatanlarının. Ben onların haklarını istiyorum diyebilir. kırımda yapmadı mı, aynısını burda yapamaz mı. Önce Antalyalılara bedava pasaport dağıtır sonra da buralar benim der. Der mi der. Avrupa uyanık, önceden tedbirini alıyor. Selametle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.01.2015 02:36
Adem BABA Adem BABA

Kedi yetemediği ete murdar der .
AB ninde Rusyaya ne aklı ne gücü yeter.
Kendileri çalıp kendileri oynuyor.
Atı alan üsküdarı geçmiş haberleri yok:...))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.01.2015 20:31
canan canan

fevzi kardeşim klavyeden yazmak ?ok kolay unutma turkiyeye 2014 yılında 14 milyon rus turist geldi ve akdeniz b?lgesinin % 80 rus turistler gelmekde ve kac yuz bin kişi ekmek yemekde

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 29.01.2015 19:14
tantunici tantunici

türkiye rusya ile beraber olsun kenetlensin, bak gör avrupa nasıl hizaya geliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır3
cevapla 29.01.2015 16:14
Wahşi Batı Saçmalıyor Wahşi Batı Saçmalıyor

Rusya’yı, parçalanıp yok olmak ya da 3. Dünya Savaşını başlatmak arasında seçim yapmaya zorluyor. Rusya’nın var olmak için hangisini tercih edeceğini sanıyorlar! Rusya'yı böyle bir seçime zorlamakla resmen saçmalıyorlar. Wahşi Batının ekonomisi çıkmaza girdi, kurduğu sistem tıkandı, sistemin devamı için yeni ve büyük bir av lazım. Rusya’yı ya avlayacaklar ya da kendileri çökerken Rusya’yı da yanında götürmek istiyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır2
cevapla 29.01.2015 15:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.