X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kur'an-ı Kerim'e hakaret eden vekile darbe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kur'an-ı Kerim'e hakaret eden vekile darbe

  • Giriş Tarihi: 10.2.2015 09:51 Güncelleme Tarihi: 10.2.2015 13:21
Kur'an-ı Kerim'e hakaret eden vekile darbe
Kur'an-ı Kerim'e hakaret eden vekile darbe

Belçika'da eski Flaman Menfaati Partisi lideri ve Federal Milletvekili Filip Dewinter'in internet sitesi "Akıncılar" tarafından hacklendi.

Dewinter'in internet sitesini (www.filipdewinter.be) hackleyen "Akıncılar", siteye, Türkçe ve İngilizce, "Muhakkak ki o Zikr'i (Kur'ân'ı) biz indirdik ve muhakkak onu koruyucu olanlar da elbette biziz" mealindeki Hicr Suresi 9. ayetini ve "Kur'an'a abdestli olmanın dışında sakın el sürmeyiniz" hadisini yerleştirdi.

Federal Milletvekili Dewinter, 22 Ocak'ta parlamentoda yaptığı konuşmada, eliyle havaya kaldırdığı Kur'an-ı Kerim'in "birçok fenalıkların nedeni, tüm kötülüklerin kaynağı" olduğunu ve "öldürme müsaadesinin" bu kitaptan alındığını söylemişti.


Dewinter, Belçika'nın camileri finanse etmekten ve dışarıdan imam ithalinden vazgeçmesi gerektiğini savunmuştu.

Dewinter'ın bu sözlerini kınayan Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Jan Jambon, "Bu ülkede birçoklarının büyük saygı duyduğu ve hatta kutsal gördüğü kitabı burada elinizle kaldırmış sallıyorsunuz ve bütün bu topluma hakaret ediyorsunuz" cevabını vermişti.

kalan karakter 1000

bilir bilir

Siz siz olun, bir saldırıyı YALNIZ BAŞINA analiz etmeyin.. Fransadaki saldırılar.. ve öncelerinde tüm avrupada sahneleri hazır saldırı ve olaylar yaratıldı medayada işlendi HEMEN OKULLARDA MÜSLÜMAN çocuklarla AŞILANIYOR: İSLAM ve RADİKALCİLİK, TERÖR, Cuma NAMAZI KILMA dahi RADİKALLİK dir deyip SİZ BU DİNDEN KÖTÜ YERLERDEN (camilerden) UZAK DURUN sonucuna vardrıyorlar.. Tüm bunlar sürekli oradaki genleri ve çocukları kendi kültürlerine ve dinlerine soğutmak amaçlı elbette başka kötü emellerinide takip ediyorlar ama son 15 senedir bunun içindir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.02.2015 13:45
bilir bilir

Sayın okuyucularımız.. onlar çok iyi biliyorlar neyi ne amaçla yaptıklarını.. Onlar 2000 yılların başından itibaren avrupada yaşayan yabancı müslüman gençleri, çocukları DİNLERİNE, KÜLTÜRLERİNE ve DİLLERİNE soğumalarını, kötü görmelerini göstermek için TÜM BU İSLAMAFOBİ saldırıları yapılıyor. Onların derdi şu sıralar bu gençleri ASİMİLE etmek. Siz anlamaz iseniz bunu boşa mücadele edersiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.02.2015 13:36
vatandasin biri vatandasin biri

iste demokrasi iste insan haklari bunlar isvecte oluyor,vah vah iki yüzlü demokrasi senden iset böyle soguyor ve düsman oluyoruz,kendinize geldimi demokrasi isliyor ama müslümana karsi yok..Artik batiyorsunuz onun icin sizi Rusya outen yapiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 10.02.2015 12:21
M.E. M.E.

Esas hacklenmeyi ecel vaki olunca görecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 10.02.2015 10:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.