X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İngiliz Basınından Küstah Kur'an İddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İngiliz Basınından Küstah Kur'an İddiası

  • Giriş Tarihi: 31.8.2015 14:05
İngiliz Basınından Küstah Kur'an İddiası
İngiliz Basınından Küstah Kur'an İddiası

İngiliz tarihçiler bulunan Kuran-ı Kerim sayfaları üzerinde yaptıkları araştırmalarda söz konusu Kuran'ın Hz. Muhammed'den önce yazıldığını iddia ettiler.

İngiltere'deki tarihçi ve uzmanlar bulunan Kuran-ı Kerim sayfaları üzerinde yaptıkları araştırmalara göre söz konusu Kur'an Hz. Muhammed'den daha önce yazılmış olabileceğini söyledi. Uzmanların iddiasına göre Birmingham'daki Kur'an parşömeni 568 ile 645 yılları arasında yazılmış… Hz. Muhammed 571 ile 632 yılları arasında yaşadığından dolayı söz konusu iddiaya göre bulunan parşömenler Hz. Muhammed'den daha eski.

İNGİLİZ BASININDAN ŞOK İDDİA

Times ve Daily Mail gibi İngiliz basını mecralarında yer alan bu şok iddiaya göre Hz. Muhammed öncesi ve erken İslam tarihinin yeniden yazılabilir. Bir ay önce İngiltere'deki Birmingham Üniversitesi'nde bulunan Kur'an-ı Kerim parşömeninin yapılan karbon testleri sonucunda en eski Kur'an parçası olduğu iddia edilmişti.


kalan karakter 1000

ozkayalar ozkayalar

kirli ingiliz oyunu.tarih boyunca hep yaptılar.yemezler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.08.2015 21:42
ertgbn ertgbn

bu bize şunu gösteriyor demekki şu ana kadar bilim adamları dediğimiz kişilerin sadece bir hiç peşinde koşan insanlar olduğu islam bilim insanları bu benzetmeden hariç çünkü farklı zamanlarda gelmiş müslüman bilim adamlarınının o devirerde inkanlardan uzak yaptığı keşiflerin halen nasıl yapmışlar diye gizem oluşturmalarından anlaşılıyor anlaşılan bu kadar harvurulup harman sağvulan araştırmaların neticesi bir hiçmiş
bilim insanı aradığını kuranda bulamıyorsa bir hiçtir.o zaman ben şunada yalan derim dinazorlar uyduruk bir araştırmanın ürünü

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 31.08.2015 20:08
vatandaÅŸ vatandaÅŸ

seni uydurma krallığı senii.. Bir zamanlar da maymun kafatasını insan kafatasıyla yapıştırarak kendi halkını kandırmıştı.. Gerçek Müslüman bunu yutmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 31.08.2015 18:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.