X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kek yediği için 9 yaşındaki çocuğu öldürdü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kek yediği için 9 yaşındaki çocuğu öldürdü!

  • Giriş Tarihi: 1.4.2016 11:23 Güncelleme Tarihi: 1.4.2016 11:34
Kek yediği için 9 yaşındaki çocuğu öldürdü!
Kek yediği için 9 yaşındaki çocuğu öldürdü!

Bir parça kek yediği için 9 yaşındaki elleri kelepçeli çocuğu ölümüne döven ’li adama 30 yıllık hapis cezası verildi.

Associated Press'in yaptığı habere göre, doğum günü pastasından bir dilim yediği için 9 yaşındaki çocuğu ölümüne döven li adam, ikinci derece suçundan 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 9 yaşındaki Jack Garcia (aşağıda), davacının söylediğine göre, onu ölümüne sebep olan son dayağı yemeden önce haftalarca gibi yaşadı. Annesi Oricana Garcia, dayısı Jacob Barajas ve annesinin nişanlısı Robert Wilson ile yaşıyordu. Jack'e ceza olarak yemek verilmiyordu, bambu sopasıyla dövülüyordu ve bir sandalyeye kelepçeleniyordu.

Polisin söylediğine göre, 31 yaşındaki Wilson, kızına ait doğum günü pastasından Jack'in bir parça aldığını fark edince çok sinirlendi. Dayısı Jacob Barajas, Jack'i kelepçeledi ve Wilson odaya girip Jack'i dövdü. Görgü tanığı olan 10 yaşındaki bir kızçocuğu Wilson'un "Keki kus!" diye bağırdığını ve Jack'in "Hayır! Dur!" diye ağladığını duyduğunu söyledi.

Dayaktan sonra, Jacob Barajas ambulansı aradı fakat ambulans geldiğinde Jack'in annesi ambulansı geri gönderdi. 4 saat sonra, Wilson ambulansı aradı. Jack 4 gün sonra hastanede öldü.

Robert Wilson (aşağıda), 9 yaşındaki çocuğun ölümünden sorumlu olduğunu kabul etti. Davacılar Wilson için çocuk istismarı, aşağılama, ihmal etme gibi 7 farklı suçlamada bulundu.

Oriana Garcia ve kardeşi Barajas da ikinci derece cinayet suçundan yargılandı. Davaları 17 Mayıs'ta görülecek.