Bild gazetesinden ''de tatil yapın' önerisi

Giriş Tarihi: 9.6.2016 12:46
Bild gazetesinden 'Türkiye'de tatil yapın' önerisi

Almanya'nın günlük gazetelerinden Bild'de yayımlanan haberde, çocuklu Alman ailelere İspanya ve Portekiz yerine 'de tatil yapma önerisinde bulundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Menderes Türel'in Almanya'daki programları sırasında ziyaret ettiği Bildgazetesi, yayımladığı haberde, özellikle deniz tatili planlayan çocuklu Alman ailelerin bu yıl rezervasyon kararlarını son anda verecekleri tespitinde bulundu.

Çocuklu aileler için İspanya ve Portekiz'de tatilin hem çok pahalı olduğu ifade edilen haberde, söz konusu ülkelerde tam doluluk yaşandığı kaydedildi. Haberde, 2 çocuklu bir ailenin aynı şartlarda 'de yüzde 40 daha ucuza tatil yapabileceği belirtilerek, "Buradaki mükemmel fiyat ve hizmet oranı, başka bir destinasyonda bulunamaz." ifadelerine yer verildi.

"TURİZM AÇIĞINI SON DAKİKA REZERVASYONLARI DOLDURACAK"

Antalya ve 'nin turizm açığını son dakika rezervasyonları ile dolduracağına işaret edilen haberde, "İspanya ve Portekiz gibi ülkelerdeki yatak kapasitesi dolmak üzere ve bu olduğunda satışları bir anda artacak." değerlendirmesi yapıldı.

Haberde, Alman tur operatörlerinin Türkiye'deki otellerin indirimlerini müşterilerine birebir yansıttığı ve bunun satışlara etki edeceği bildirildi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bild gazetesinden 'Türkiye'de tatil yapın' önerisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz