X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Soruyu Bildiler Düzcespor Forması Kaptılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Soruyu Bildiler spor Forması Kaptılar

  • Giriş Tarihi: 21.2.2015 13:18
FOTO: DÜZCE TV’DE YAYINLANAN SPOR PROGRAMINDA İZLEYİCİLERE DÜZCESPOR’UN İLK ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRAN KAPTAN KİM? SORUSUNU DOĞRU BİLEN 60 TARAFTARA FORMALAR CANLI YAYINDA VERİLDİ.
Soruyu Bildiler Düzcespor Forması Kaptılar

TV’de yayınlanan spor programında izleyicilere Düzcespor’un ilk şampiyonluk kupasını kaldıran kaptan kim? sorusunu doğru bilen 60 taraftara formalar canlı yayında verildi.
Düzce TV’de yayınlanan Hasan Kaya’nın hazırlayıp sunduğu ve ASKF Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık’ın konuk olduğu Spor Sayfası programında “Düzcespor’un ilk şampiyonluk kupasını kaldıran kaptan kim” sorusu soruldu.
Düzcespor’un ilk şampiyonluk kupasını kaldıran kaptan Cihat Gümüşova olduğunu doğru cevaplayan 60 taraftar ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık’ın söz verdiği gibi formaları canlı yayında aldılar ve Kaptan Cihat Gümüşova ile bir araya geldiler. Taraftarlar formaları heyecan ve sevinç içinde giyerken Cihat Kaptan’a da 48 yılın anısına forma hediye edildi.
ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık, “Nice 48 yıllara” derken, Cihat Kaptan ise, “Beni onurlandırdınız” diyerek teşekkür etti ve Düzcespor taraftarları efsane kaptana tezahüratta bulundu.
Formalarını giyen taraftarlar hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirilirken, Düzce Tv stüdyoları, “kırmızı-lacivert, en büyük Düzce” tezahüratları ile inledi.