X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gümüşova’da Kur’an-ı Kerim Ziyafeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gümüşova’da Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

  • Giriş Tarihi: 29.6.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 13:46
GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE HACİVAT İLE KARAGÖZ SAHNELENDİ. ÇOCUKLAR KADAR BÜYÜKLERDE GÖSTERİYİ BEĞENDİ.
Gümüşova’da Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

Gümüşova Belediyesi Ramazan etkinlikleri başladı. Hafta sonları gerçekleştirilecek olan programların ilkinde Dünya Kur’an-ı Kerim okuma birincileri Abdurrahman Sadien ve Ahmet Ebul Kasimi, Gümüşovalıları Kur’an ziyafeti ile mest etti.
Gümüşova Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri Gümüşova Dalçık üzerinde gerçekleşiyor. Programda dünyaca ünlü hafızlar Abdurrahman Sadien ve Ahmet Ebul Kasimi’nin muhteşem Kur’an Ziyafeti ile başladı. Ünlü hafızların Birlikte Esma Ül Hüsna okuyarak final yapmaları ise izleyenleri mest etti. Daha Sonra Hacivat karagöz gösterimi ve çocuklara yönelim eğlenceli yarışmalar ile devam eden program Sakarya Mürşit paşa Tasavvuf Korosu’nun ilahileri ve semazen gösterimi ile son buldu.
Programa İlçe protokolü, çevre ilçelerden ve ’den katılan çok sayıda vatandaşın yanı sıra binden fazla Gümüşovalı katıldı.