X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Edirne Kadın Girişimciler Kurulundan Rektör Yörük’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadın Girişimciler Kurulundan Rektör Yörük’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
EDİRNE KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ BAŞKANI ELMAS ASLAN VE BAŞKAN YARDIMCISI İLKNUR ÖZCAN İLE İCRA KURULU ÜYELERİ GAMZE DUVAN, PINAR ERSAÇMIŞ, NÜKHET UZUNİSMAİL SU, TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. YENER YÖRÜK’Ü, MAKAMINDA ZİYARET ET
Edirne Kadın Girişimciler Kurulundan Rektör Yörük’e Ziyaret

Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve Başkan Yardımcısı İlknur Özcan ile İcra Kurulu Üyeleri Gamze Duvan, Pınar Ersaçmış, Nükhet Uzunismail Su, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük’ü, makamında ziyaret etti.
Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan, ziyaret sırasında kadınların iş hayatında ve sosyal hayatta daha fazla yer alması noktasında çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, Prof. Dr. Yener Yörük’e Edirne KGK ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Ziyaretlerinden dolayı Edirne Kadın Girişimciler Kurulu’na teşekkür eden Prof. Dr. Yener Yörük ise, Edirne’nin gelişmesinde kadın girişimcilerin iş hayatında daha aktif rol almalarının önemine vurgu yaparak, üniversite olarak yürütülen çalışmalarda gerekli desteği vereceklerini söyledi.