X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Edirne’de AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı

  • Giriş Tarihi: 23.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 23.4.2015 21:45
EDİRNE LARİ CAMİİ KARŞISINDA BULUNAN ESKİ YKM BİNASI OLARAK ANILAN BİNADA DÜZENLENEN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILIŞ TÖRENİNE, MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ŞEMSETTİN EMİR, FATMA AKSAL, MUSTAFA OKUR’UN YANI SIRA İL BAŞKANI RAFET SEZEN, MERKEZ İLÇE BAŞKANI
Edirne’de AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı

(İHA) – AK Parti Edirne İl Teşkilatı, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM) açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, 7 Haziran tarihinin Edirne için bir milat olacağını söyledi.
Edirne Lari Camii karşısında bulunan eski YKM binası olarak anılan binada düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi açılış törenine, milletvekili adayları Şemsettin Emir, Fatma Aksal, Mustafa Okur’un yanı sıra İl Başkanı Rafet Sezen, Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda, partililer ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Görkemli bir törenle gerçekleşen SKM açılışında milletvekili adayları tek tek selamla konuşması yaparak, partililere kendilerini tanıttı.
AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen, SKM açılışında yaptığı konuşmada, partililere Başbakan Ahmet Davutoğlu’na 7 Haziran Genel Seçimleri’nde Edirne’den 1. parti olacaklarının sözünü verdiğini hatırlatarak, sözünü gerçekleştirmek için partililerden destek sözü aldı.
"7 HAZİRAN EDİRNE İÇİN MİLAT OLACAK"
AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı Şemsettin Emir de 7 Haziran tarihinin Edirne için bir milat olacağına değinerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başbakan olduğu dönemlerde mitinglerinde partililerle birlikte söylediği ‘Bana her şey sizi hatırlatıyor’ şarkısını söyleyerek, Edirne’de 3 milletvekili birden çıkarmak için destek beklediklerini söyledi.
Emir’in konuşması esnasında partililer tarafından Edirne’nin ‘başpehlivanı’ olarak tasarlanan Şemsettin Emir posterleri açıldı. Konuşmaların ardından milletvekili adayları ve parti teşkilatı üyeleri açılış kurdelesini keserek SKM binasında incelemelerde bulundu.